Videti jedan post
Star 20.10.2018, 17:12   #6
grico
Vredan član društva
 
grico's Avatar
 
Registrovan/a dana: 18.03.2018
Mjesto: Omiš
Postovi: 141
Downloads: 381
Uploads: 7
Rekao HVALA: 23
Zahvalili mu 4 puta u 4 Postova
Instrumenti: PSR S970
grico ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Po stoti put ću se ogradit i reć da ne sviram više okolo...ova svirka se sad desila i ko zna kad opet...na repertuaru nisu mi nikakve poskočice nardonjaci polke itd itd..da radim neke fešte...većinom su to ballad ritmovi pop ballad piano ballad love song itd itd..znači onako za društvo da se zapiva bez neke dreke i štimunga...


Kod kuće to savršeno zvuči i prezadovoljan sam....dok sam to sve balansirao..prvo su bile Sony slušalice koje su koštale poprilično puno..onda malo na Behringer monitore (aktivni) + Behringer mixeta...i sve je to lipo ugodno za doma...zvuk čist pun balans i omjer instrumenata perfekt



Omjer styla i mikrofona kod kuće je odličan..mikrofon je ukopčan u Yamahu zbog vocalista (duo,trio itd itd)...
Onda dođem na tu svirku i svako malo mi viču ne čujete se kako pivaš..kao da sam bio u livelu sa stylom....ne znam zašto...jer klavijatura mi je poprilično dobro uštimana i omjer vokala i styla perfektno izbalansiram...zato sam naveo da je omjer 90 styla a mikrofon 120..sad šta se desilo nemam pojma...
grico je offline   Reply With Quote