Videti jedan post
Star 23.04.2013, 03:59   #508
zeljko
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 03.01.2009
Postovi: 1.285
Downloads: 561
Uploads: 21
Rekao HVALA: 170
Zahvalili mu 244 puta u 239 Postova
Instrumenti: Harmonika +Korg Pa 600
Interesi: Musika
zeljko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Samo jos ketron modul za sada kao i prije.On je na kanalu 4/5stereo kako si ti nastimao..Jesi mislio da je i na muzici previse Halla ili samo na vokalu u ovim snimcima sto sam postavljao?

Znas ja Imam najvjerovatnije Problem sa ovim zvucnicima sto Imam..To su neki ogromni zvucnici od prijasnje linije i kad slusam ovdje kod meine zvuci ok a kad sam jednom slusao u autu nevalja nista hehe...Takodje i ove slusalice od Bayerdinamik kako god nastimam mix preko njih nikad nisam zadovoljan,uvijek mi vokal bude preglasan a na slusalicama fino.

Tranzit ako mozes da mi nastimas taj projekat za ketron tako da znas,kod meine u ketronu nema nikakvih equilajzera i snimak je uvijek mutan,tj.bez ikakvih podesavanja u samom instrumentu a ja kad snimam snimim skoro sve na jednu traku ketron i ponekad usnimavam ekstra samo solo Instrumente na posebne trake...I ako mozes za vokal ti da mi namjestis odmah efekte i ekvilajzere kako treba i ako moze postavi jedan hall na vokal od Studio one efekta kako si prvi put postavio a drugi postavi neki od Leksikona pcm native,tako da mogu da izaberem koji hocu.Ako moze.Pozz
zeljko je offline   Reply With Quote