Videti jedan post
Star 03.07.2018, 14:03   #300
Dell
Satriani
 
Dell's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.07.2008
Mjesto: Mostar, Hercegovina
Postovi: 2.525
Downloads: 681
Uploads: 10
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 324 puta u 277 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros3, Bugari Banger Exclusive, Roland Fantom G7, Yamaha V50, Hohner Atlantic IV
Interesi: Muzika, Informacijske tehnologije, Biciklizam
Dell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein Lichtblick
Dell pošalji poruku preko MSN messengera Dell pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Evo nisam htio da pišem na ovu temu, ali evo:
Alix, ne slažem se s tobom nikako po tvom mišljenju, ali evo u čemu. Ja ne mogu osporit to što ti kažeš da isti samplovi "izlaze" bolje na Triton Extreme-u nego na Korg Kronos 2. To je jako moguće, vjerujem ti, iako mnoge kolege tvrde suprotno. Međutim, prava istina je, da su samplovi iz Rakićevog i Krečarevog seta stari minimum 10-12 godina i više. O kvaliteti snimanja tih istih samplova i konačnog proizvoda u klavijaturi bi podobro moglo da se raspravlja. Ja sam harmonikaš, a ako se dobro sjećam i ti si. Hajde uzmi sirov sampl i iskreno reci, jel ijedan od njih liči na pravu harmoniku? O pucketanju i šumu neću da trošim riječi. Pa čak sam i neke od tih samplova uspio "uljuditi" malo štimajući EQ onoliko koliko znam.
A to za "nestajanja harmonike" to bi volio da postaviš snimak, ali da vidimo šta si sve podešavao, pa možda i jeste "bag", a možda se nađe rješenje za taj problem.
Klavijaturu imam tek tjedan dana, još je nisam nosio na svirku. Možda si ne meni neće sviditi, ali tvoj sud na osnovnu argumenata i parametara koje si iznio nikako ne nalikuju na rang odličnog muzičara na kojem si ti, nego na one svirače kojima ni ne treba ništa više od Casia CZ320S.
__________________
I'm the one who knocks...


Dell je offline   Reply With Quote