Videti jedan post
Star 12.09.2014, 12:21   #22
milepsr
Odomaćeni član
 
milepsr's Avatar
 
Registrovan/a dana: 29.03.2007
Mjesto: Beograd
Godina: 37
Postovi: 600
Downloads: 3436
Uploads: 19
Rekao HVALA: 41
Zahvalili mu 73 puta u 69 Postova
Instrumenti: Korg PA3X
Interesi: Mene me zanima, gde ima da se kupi jevtina kavurma i cvarci...
milepsr ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od Vex Pokaži Post
Svaki novi ritam, ili stari koji već imate, a potiče sa prethodnih modela, odete u record style i sačuvajte ritam, tad se odradi kompatibilnost sa pa3, i posle toga snimite STS-e koji vam tu trebaju i neće se više to dešavati.
Meni ne resava problem. Npr ritam za ne radjaj gresnike, prvo sam ritam sredjivao u style recordu jedno sat vremena, i u tom procesu ritam sam sacuvao 3-4 puta. Nakon sto sam sredio ritam napravio sam STS za solo, i problem je jos uvek tu...
Dodato:

Citat:
Originalno postovano od rolandx Pokaži Post
kada udješ u record mod, upozori te u vezi kompatibilnosti... pre nego li počneš izmene u njemu... I kada ga jednom sačuvaš na kraju nikada više ne izbacuje tu poruku na tom ritmu. Zato što je u njegovom formatu...
Tu poruku izbacuje samo za ritmove u kojima su radjene gitare u guitar modu 1, nema veze sa kompatibilnoscu prethodnih serija...
__________________
Citat:
Originalno postovano od nikadvisekorg Pokaži Post
Ćiru i njegove drnjkalice na kup sa Mićom Nikolićem i ostalim iživljavatorima nad muzičkim instrumentima bi poslao u Kinu kod Japanaca da snimaju muzičke teme i pratnju za super mario i battle tanks.

Promijenjeno od milepsr (12.09.2014 u 12:31 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
milepsr je offline   Reply With Quote