Videti jedan post
Star 19.12.2011, 09:40   #12
zeljko
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 03.01.2009
Postovi: 1.285
Downloads: 561
Uploads: 21
Rekao HVALA: 170
Zahvalili mu 244 puta u 239 Postova
Instrumenti: Harmonika +Korg Pa 600
Interesi: Musika
zeljko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Pa ja to sam mislio tj znam tacno posto sam vec neke ritmove snimao iz cubase programa u ketron..samo se podese kanali kako je nprza ovaj moj ketron i kad pustam na programu ritam cuje se taj ritam na ketronu sa njegovim kitom i bojama kako je nastimano na ketronu..u midi record gdje snimam jednu po jednu variaciju itd....Tacno moze se i od midija isjec ritam ali rijetko kad naletim na neki midi i da je dobar da zvuci dobro,a i lakse bih bilo kad dobijem sve gotovo hehhhe i samo snimim,a i drugacije to zvuci kad se radi o pravom ritmu a ne midiju...ma ja sam samo dao predlog a dobro bih i doslo ako neko ima dobre ritmove dvojke 7/8 itd sto nama treba sa korga pax3pa da konvertuje u midi fajl i da postavi,jer jedino tako se moze odmah cut kako treba u cubase kako zvuci i cak da se jos i doradi po svom ukusu ako neko hoce pa poslije ubaci preko midi kabla u razlicite klavijature..ne mora da bude korg pax2 a i ne treba styleworks..

Mirandes ja ne znam kako je na korgu ali na ketronu ne trebam nista ubaciti u cubase osim fajla i podesit samo kanale i automatski poslije kad pustam na programu ritam svira sa ketrona boje

Promijenjeno od zeljko (19.12.2011 u 09:44 sati)
zeljko je offline   Reply With Quote
Ćlan 2 Vam se zahvalio, zeljko, za koristan post:
jestersband (21.12.2011), mirandess (19.12.2011)