Videti jedan post
Star 19.04.2017, 09:50   #24
Theodor Wolf
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 19.04.2017
Postovi: 1
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Theodor Wolf ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Postovanje druze... Znam da je malo nepraktican ovakav nacin obracanja ali bih te zamolio da procitas poruku i ako si u mogucnosti odgovoris...Naime pre tri dana sam kupio Yamahu motif xs 7 i to sam bas zapucao iz Srbije za Hrvatsku jer u Srbiji svi sviraju narodnjake i niko ne prodaje sedmicu vec samo xs 6.Imao sam srece da nikad na gazi nije bila i bukvalno kao iz fabrike da sam kupio :-). E sad, procitah to sto si napisao o montage i videh da si imao sve motife te verujem da si jako dobar poznavalac...Ja sam u zivotu svirao samo korg N364 tako da sam jako slab sa terminologijom vezanom za klavijature pa sve sto procitah na forumima skoro nista ne razumem. Imam manual na engleskom ali ce mi trebati jedno sest meseci da sve to skontam, ako uspem i do tad :-) Naime , moje pitane a pre svega molba je da li bi mogao preko skajpa ili vibera da mi odrzis par casova a vezano za editovanje, programiranje, tj da mi objasnis kako da poslozim klavijaturu na najprakticniji nacin...naravno platio bih ti svaki cas preko racuna ili kako ti vec odgovara. Ja mislim da mi ne bi trebalo vise od tri ili cetiri casa da sve to pohvatam. Ukoliko mozes, imas vremena , zelje i volje molim te da mi kazes koliko bi to kostalo i da mi se javis porukom...

Srdacan pozrav i hvala na svakom odgovoru
Theodor Wolf je offline   Reply With Quote