Videti jedan post
Star 25.01.2014, 00:17   #34
Ivan KV
Drugar foruma
 
Ivan KV's Avatar
 
Registrovan/a dana: 18.05.2011
Postovi: 95
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 4
Zahvalili mu 8 puta u 7 Postova
Ivan KV ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ok razumem ja to Marijane,ZLX i ELX su made in china,imaju fabriku dole ali ova serija je made in usa,nebi smeli da napisu da je tako ako nije usa nego kina.
Do skoro je Zx bila made in Usa sada je made in Mexico,ali to ne umanjeje njihov kvalitet.
Jbl i Crown i Soundcraft su vec 10 godina u Kini pa nista.Sto kazes i I phone se pravi dole ali pod cijom kontrolom itd.
Dodato:
Citat:
Originalno postovano od neshatomic Pokaži Post
A sta znaci ono FOR gore objasni mi?

Zaista se nebih prepucavao dalje sa tobom to mi nije namera ,a o tvom kontaku sa rentalom nemam reci ,to mozes da pricas nekom ko te nezna,ja zivim na 90km od tvoje kuce nemoj meni te price da pricas...


Nego organizuj ti taj DEMO pa se javi!
Citat:
Originalno postovano od neshatomic Pokaži Post
Ivane ,brate ...akademija ,obuka ...to je jedno ,ali praksa je nesto sto posto drugo!
I ja sam na fakultetu ucio mnogo stvari,ali sad na poslu od toga ne koristim skoro nista...

Nisam ja rekao da ti nemas iskustva ,sigurno da imas, milion EV i DYnacord kutija ti je proslo kroz radnju...Ali nemas prakticno iskustvo sa njima u raznim situacijama na terenu ,nemas toliko iskustva sa ostalim firmama ( JBL , FBT ,RCF ...) i samim tim nisi merodavan za direktno uporedjiavanje ,pa tacno i da imas sva ta iskustva opet samim tim sto si prodavac EVa nisi merodavan ...

OK kako ti kazes.

Promijenjeno od Ivan KV (25.01.2014 u 00:18 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
Ivan KV je offline   Reply With Quote