Videti jedan post
Star 13.11.2017, 18:44   #7
Alen P
Odomaćeni član
 
Registrovan/a dana: 18.11.2007
Mjesto: Čakovec
Postovi: 657
Downloads: 380
Uploads: 6
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 70 puta u 68 Postova
Instrumenti: Tyros 4
Interesi: Muzika, religija
Alen P befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Alen P pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Nismo u mogucnosti sve isprobati, pa onda je kako je. 😃
11 godina sviram Tyrose. Prije toga Roland Va7, itd... Bk9 je otpao jer je svojedobno kostao kao Tyros 3 kojega sam radije birao radi poznavanja OS-a i posjedovanja podosta materijala. Ketron mi je nepoznanica, cujem dobar bubanj ali osim njega malo toga. Gitare mi josh uvijek zvuce kao na X1, posebno steel. Korg je Korg, po meni jedan brand s jakim potencijalom, cijenovno smatram da nudi puno, veliki nedostatak je kvaliteta internih stylova-barem za nase podneblje. Nikad necu zaboraviti kad me kolega molio na koljenima da mu konvertiram od Tyros 2 za Pa2x stylove jer on doslovno nije imao jedan normalan beat.

Rezime: demostracijski ti arrangeri su uvjetovani meštrima koji ih predstavljaju, dosta je cuti Marca Parissia kad predstavlja Korg s onim bezveznim funk stylom kojeg nitko jako ni ne cuje jer lik hoce sviranjem Korg rastaviti na proste faktore. 😁

Topic mi izgleda kao onaj vic: Kaze romkinja: da imam brasna koliko nemam, ispekla bih ovoliiiku pogacu! A mali kaze: a ja bih ju svu pojeo! A otac lupi malog po tintari i kaze: A meni ne bi nista ostavio?? -Dakle, skoro bi se potukli oko niceg. 😂

Dakle nezahvalno na osnovu nicega traziti raspravu. Ne mi zamjeriti. 😉

Promijenjeno od Alen P (13.11.2017 u 18:45 sati)
Alen P je offline   Reply With Quote