Videti jedan post
Star 15.10.2018, 09:21   #1
Landison
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 24.02.2017
Postovi: 254
Downloads: 148
Uploads: 0
Rekao HVALA: 112
Zahvalili mu 29 puta u 28 Postova
Instrumenti: Korg Pa4x
Landison ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard GENOS-Drum Setup...operativnost

Zanima me ima li logičnog razloga zašto je volumen pojedinog elementa drum kita u velikoj većini slučajeva postavljen na maximalnu vrijednost(127).Ispada da ga u Drum Setup-u ne možemo povećavati nego samo smanjivati....onda moram ići u Step Edit....... gdje vidim da u odnosu na Tyros nema podešavanja za vrijednost "10" i linearnog podešavanja vrijednosti kad se odabere funkcija"Multiselect"....i šlag na kraju...ne možeš iz Style Creatora u Mixer direktno nego zaobilazno...i tu naiđeš na zamućene ikone instrumenata tako da ih ne možeš preslušavati individualno.
Ako nije problem u mom ne znanju (ljudski faktor) onda čovik stvarno dobije dojam da taj neko namjerno otežava rad u, odprije,vrlo siromašnom Style Creator-u.
Ne,nemojte pomisliti da sam razočaran,frustriran ili nešto slično...vrlo sam sretan i ushićen što imam Genosa...0GROMANnapredak u odnosu na odličnog Tyrosa (barem moje bivše trojke) jer ono što izlazi iz Genosa nakon šta ovim malo kompliciranijim putem napravim me jednostavno čini prezadovoljnim..... ali ove neke stvari mi jenostavno nisu logične.....
Landison je offline   Reply With Quote