Videti jedan post
Star 06.03.2024, 20:10   #28
spale
Vredan član društva
 
spale's Avatar
 
Registrovan/a dana: 29.08.2006
Mjesto: Bačka Palanka
Godina: 54
Postovi: 177
Downloads: 1539
Uploads: 1
Rekao HVALA: 35
Zahvalili mu 5 puta u 5 Postova
Instrumenti: PA80
Interesi: muzika
spale befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
spale pošalji poruku preko MSN messengera spale pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Evo i mene sa informacijama,
Pazljivo sam opet procitao sve vase predloge i sugestije i krenuo u iz pocetka sa eliminacijom mogucih problema.U tome mi je dosta pomogao i kolega Sinisa sa foruma (inace serviser klaviajtura i opreme).Elem ustanovio sam da je "feler" do izlaza na klavijaturi.Raznim eksperimentisanjem sam dosao do situacije kada su oba kabla prikljucena malo mrdnuo jedan od njih (L out) i ton se izjednacio odnosno ton je bio isti na obe starne razglasa.Klavijatura je bila povezana sa dva kabla u dva ulaza na mikseti sa pomerenim panoramama skroz ulevo i udesno.Otvorio sam klavijaturu i video da fali jedan vijak koji drzi kompletnu plocu sa OUT-ima za sasiju i da su kontakti na svakom OUT-u dosta prljavi (zamasceni).Pricvrstio plocu dodatnim vijkom,sve kontakte -klackalice na izlazima polako pojedinacno ocistio WD-om (ne znam da li je to dobro za izlaze) ali kada sam sve vratio,sve je radilo.
Pokusao malo da mrdnem dzekove, nema prekida.Ne znam da li je dugorocno resenje ali eto,nekako, uz vasu veliku pomoc, problem je (bar za sada) resen.
Hvala svima jos jednom !!

Promijenjeno od spale (06.03.2024 u 20:13 sati)
spale je offline   Reply With Quote