Videti jedan post
Star 10.04.2015, 19:05   #9
TTsparco
Početnik forumacije!
 
TTsparco's Avatar
 
Registrovan/a dana: 09.01.2013
Postovi: 9
Downloads: 15
Uploads: 2
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
TTsparco ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Nisi bas upravu prijatelju, zavisi sta se pusta na kutijama. Jeli akusticna svirka ili je sve vocal, ili je band gig. Meni EV ima naj topli sound od svih kutija, imao sam razne yamahe, i jbl, iskreno receno za muziku koju sviram (narodnu), ovo je do sada vrh. To sto se nekome kvare stvari nema bas neki temelj za odlucivanje, jer znam ljudi vec koriste mjesecima bukvalno svaki dan i odlicno im radi. Hvala na tvom commentaru

Citat:
Originalno postovano od neshatomic Pokaži Post
Za tu cenu koliko kostaju ,kod svakog drugog proizvodjaca ces naci bolji proizvod ( 15 + 1inch HF ) u toj klasi.

ELX u sebi ima 15icu SMX2150 od 400w i drajver DH3 od 30w kao iz SX300, SX200, zx4 ,gladiator , eliminator...a kutija se vodi kao 2000w
Tu jedan klub kod mene ih je kupio nove prosle godine vec su im par puta crkavale i svaki put kvar placali po 250ev.

U sustini kakav je onaj EV ELX , ZLX ovo i nije tako lose ,ali za te pare koliko kosta ima puno boljih kutija.
Dodato:
P.S. Yamaha DSR 115 je bolja od svih tih EV ELX, ZLX , ETX , od svih onih JBL EON gluposti raznih oznaka...515 ,615 ...
Dodato:
Zanima me zasto ostavljas ovakav komentar? Ko neces nekome pomoci ili odgovoriti na neko pitanje, sta te brate sili da ovo pises? Kako bi se ti osjecao da ti ja kazem da ti pojma nemas ocemu pricas, blage vezeeee nigdje!!! <--- eto vidi...


Citat:
Originalno postovano od neshatomic Pokaži Post
Svaka kutija je bolja od tog ETX.

Promijenjeno od TTsparco (10.04.2015 u 19:07 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
TTsparco je offline   Reply With Quote