Videti jedan post
Star 10.12.2013, 12:09   #4
pekilik
Ovaj baš voli da kuca
 
Registrovan/a dana: 17.09.2012
Mjesto: Vrnjacka banja
Postovi: 309
Downloads: 76
Uploads: 3
Rekao HVALA: 12
Zahvalili mu 46 puta u 41 Postova
Instrumenti: Korg Pa5x 61,Novation Sl 61 Mk3, Roland E 96, vArranger2 i mnogo VST-ova.
pekilik ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

hvala na komentarima, inace ja se ne bavim profesionalno muzikom, mada aranzer sviram oko petnaestak godina, u svojim pocecima sam se spremao da se time profesionalno bavim ali je zivot odveo na druge strane, ali je ljubav prema sviranju aranzera uvek bila tu, jos u svojim pocecima sam zamisljao da ce jednog dana biti moguce svirati aranzer sa sopstvenim semplovima a ne samo sa onim sto fabrika ponudi, sto je u to vreme kad su top aranzeri bili G800 ili G1000 bilo nezamislivo, a sad je i to moguce naravno za malo vise novca, premda meni je ipak trenutno draze to sve odraditi sa softverom na kompu nego kupovat neki od danasnjih top aranzera jer kao sto rekoh ne bavim se time profesionalno, mada nevidim razlog zasto se i softverski odradjene konfiguracije od strane profesionalaca nebi koristile u radu onih koji se time bave kao zanimanjem.

sto se tice snimka, uradjen je na slabasnoj kartici koja i nije za neki ozbiljniji audio rad ustvari nije bas ni namenjena da radi sa zvukom, rec je o Sound blaster audigy 0090 pa je mozda i zato snimak malo losiji, a inace kao sto se na snimku vidi sve je odsvirano sto bi se ovde reklo na prvu bez nekog posebnog stelovanja i doradjivanja, a moze to i dosta bolje...
pekilik je offline   Reply With Quote