Videti jedan post
Star 27.01.2018, 11:45   #9
Tihotyros
Vredan član društva
 
Tihotyros's Avatar
 
Registrovan/a dana: 16.09.2016
Mjesto: Vinkovci
Postovi: 296
Downloads: 7
Uploads: 0
Rekao HVALA: 39
Zahvalili mu 28 puta u 27 Postova
Instrumenti: Yamaha Genos
Tihotyros ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ni ja jos neznam kako izgleda uzivo originalna Yamahina - jos mi nije stigla. Cim je dobijem budem malo opisao i stavio koju fotku. Ova stvarno izgleda kvalitetno i bez mane.

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk
Dodato:
Stigla i meni originalna Yamahina torba SCC-Genos. Odmah da kazem da iako je jedina sluzbeno originalna torba ili "nosiljka" za Genos, ne proizvodi je Yamaha nego je za njih proizvodi Soundwear. To sam vidio tek pregledom torbe, u pretincu ima diskretan znak Soundwear, kao i etiketu zakacenu.
Cijena u HR je oko 2200 kn, nesto malo manje. E sad, dali vrijedi svatko bi morao sam za sebe odvagnuti. Ja mislim da vrijedi. Neznam koliko se moze vidjeti na slikama, ali osjeca se na svakom detalju kvaliteta, od materijala pa do patenta i svega ostalog. Uz to meni dobro izgleda i pristaje Genosu vizualno. Vidi se da su pazili na scaki detalj pa svaka zakovica ili patent imaju zastitu da nebi slucajno prilikom transporta ostetili instrument (ovaj crveni rub koji je sirok par centimetara je zastita za patent). Dodatnih pretinaca ima na pretek, od toga se ovaj gornji na kojem pise Yamaha moze skroz ukloniti, makar mi onda izgkeda bezveze, ostane sam patent, a i mislim da cak i ako ne nosim nista unutra i taj pretinac je dodatna zastita od eventualno nekog udarca. Na rubovima i dnu ima gumena pojacanja, sasvih mogucih strana kma kvalitetne rucke za nositi ili vuci, ovo crveno unutra je navlaka za stalak za note i naramenica ako cemo je nositi na ramenu.

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk
Dodato:
I da zaboravio sam. Mana je - ne moze mi stati u auto na zadnje sjedalo.

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk

Promijenjeno od Tihotyros (30.01.2018 u 21:13 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
Tihotyros je offline   Reply With Quote