Tema: g-70
Videti jedan post
Star 22.03.2009, 21:40   #27
veljko2001
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 10.03.2008
Postovi: 4
Downloads: 41
Uploads: 2
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
veljko2001 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Citat:
Originalno postovano od RadeKOKI Pokaži Post
D-Beam opasna stvarcica imaju je svi rolandi od EM50 modela, pogotovo korisna stvarcia je bila na VA seriji recimo ako je trebalo da se ugasi aranzerska pratnja i ostane samo bubanj da svira, posto su ti modeli bili dosta skraceni sa komandama, tu opciju i sad koristim na G70 s`tim sto je na G70 i E80 dodato jos tri brze funkcije SFX, INST i DJ GEAR funkcija tako da imate 4 kontrole na D-Beam-u samo izaberete i odradi posao mada prezentacije su namerno uradjene tako da deluje kao woooow al nema potrebe da se visoko dize ruka na d-beam kontroler inace ce u kafani ili nekoj drugoj svirci da pomisle "gle ovaj poludeo mase rukama ko opaljen" sto se tice sinta, veoma je lagan za radi i brzo se dolazi do funkcija i veoma se lako programira, ostalo je stvar ukusa kako ce se isprogramirati, doduse mnogi su odustali od tog modela i srozali mu cenu jer jednostavno za takav model mora da se ukljuci malo masta i da se ugreje stolica da bi zvucao kako treba na svirci. Ja imam G70 i zadovoljan sam kako radi sve je pod rukom sto se tice komandi i nema preteranog "cackanja" u svirci da bi dosli do ritma ili neke solo boje, takodje su izbacena 4 OTS-a (STS na korg-u) koji su opet na dohvat desne ruke. Jedina zamerka je ta sto su skratili na G70 i E80 editing bubnjeva sa SRX prosirenja postoji samo VELOCITY to su im mnogi zamerili medjutim nisu obracali paznju na te stvari jednostavno neka filozofska politika kompanije koja sama sebi sece granu na kojoj sedi.
Po tom principu su napravili nitendo WI
veljko2001 je offline   Reply With Quote