Tema: Soundcraft
Videti jedan post
Star 12.09.2018, 09:44   #12
Milan$
Stvarno kod kuće
 
Milan$'s Avatar
 
Registrovan/a dana: 02.04.2009
Postovi: 1.422
Downloads: 6415
Uploads: 2
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 89 puta u 83 Postova
Instrumenti: Pa5x
Milan$ befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Milan$ pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Hvala na odgovoru...Ja znam da je SI soundcraft serija bolja od Presonusove studio live, u to sam se licno uverio, definitivno bolji zvuk kod soundcrafta, zato sam se i zalepio za njega Malo sam detaljnije cackao po netu i nasao da su ipak svi mixeri iz SI serije isto precesirani, tj. svi imaju iste efekte i iste preampe,a razlika je u nekim mogucnostima - recimo performer je kvalitetnije fizicki izradjen, ima kvalitetnije fadere, ima DMX kontrolu, ima scriblle strips, ima full parametriku po kanalu, moze ici do 80 kanala sa stage boxom, i sl, znaci sve u svemu neke stvari koje meni realno i nisu toliko bitne, mislim lepo bi bilo, imati eto malo tu kvalitetniju izradi, i scrablle strips, ali kao neko ko svira aranzer, nije da ne mogu bez tih stvari, a i performer kosta preko trecine skuplje, a opet konretne razlike u zvuku nema u odnosu na expressiona, tako da cu verovatno ipak ici sa expressionom Si1..Nije losa opcija ni Impact, ali ima samo sa 32 kanala, a realno meni ne treba tolika konzola, tako da mislim da ce expression biti prava mera to bi trebalo da bude to...E sad procitao sam i nekoliko negativnih iskustava po netu o njemu, kod nekim ljudi je "mrznuo" u radu , imao problem sa frimware pa je trebao update, pa se pitao ovaj koji sam nameracio, ako nije updatevoan gde to da uradim uopste u Srbistanu inace hvala za info, soundcraft je prava stvar pozz
Milan$ je offline   Reply With Quote