Videti jedan post
Star 23.04.2013, 04:29   #510
zeljko
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 03.01.2009
Postovi: 1.285
Downloads: 561
Uploads: 21
Rekao HVALA: 170
Zahvalili mu 244 puta u 239 Postova
Instrumenti: Harmonika +Korg Pa 600
Interesi: Musika
zeljko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Pa jest bas tako..Ja Imam ove slusalice Bayer dinamik DT770 pro-250 ohm..Mislim da i nisu bas lose,ali imas pravo kad kazes ne treba se samo na njih osloniti,lazu dobro lazu heheh..

Ja zaboravi da Kazem..Znam da nije moguce nastimati sve da bude za svaki mix optimalno,ali opet ti nastimaj kako ti mislis da bi trebalo sve da bude a ja cu gledati od miksa do miksa da podesavam da pase..Hvala ti pa kad uradis posalji mi opet kao prvi put na privat link gdje da skinem ili da ti dam email ako hoces.Poz
Dodato:
A to za muziku sto je previse halla,to je sve sa ketrona hall.Moguce je da nisam nastimao koliko treba halla u ritmu da bude..Jbg tako dobio ritam tj.skinuo ovdje sto je jedan kolega postavio za ketron sd5.Ili generalno moram glavni hall na ketronu smanjiti i zapamtiti kao Default..Da ti pravo Kazem nisam nikada jos ostavio vremena oko ketrona i sredjivanja a i nema tu puno sta da se sredjuje Osim efekta i odnosa jacina istrumeneta koliko ja znam..Ovo je igracka od klavijature tj modul u odnosu na neke klavijature od kolega Koje kostaju po 3000 eura i u visem rangu..Ovaj ketron je srednja klasa i nema puno nesto u njemu da bih ja mogao da ubacim..Sve samo fabricko

Promijenjeno od zeljko (23.04.2013 u 04:44 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
zeljko je offline   Reply With Quote