Videti jedan post
Star 12.11.2008, 01:00   #1
Mondo
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 15.07.2006
Mjesto: Beograd,Srbija
Postovi: 6
Downloads: 218
Uploads: 2
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 8 puta u 3 Postova
Instrumenti: Tyros 5
Mondo befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Vocalist na Tyros 2

Da li neko moze da mi pomogne da sredim User na vocalistu na T2 ?!!
Pokusacu da objasnim sta bih zeleo ,a kako ,bilo bi lepo kad bi neko od vas znao...

Do skoro sam radio na EM2000,Triton Le i na Digitech Vocalist II,povezan preko midi-a na Lower 1 na aranzeru, s'tim da je Digitech bio isprogramiran tj na nekoliko njegovih usera je bilo primera radi: Gornja terca, Donja muska, Donja zenska, Troglas....i bilo je idealno lako baratati sa njim,odredis koja ti terca treba,tonalitet je odredjen MIDI-jem preko Lowera u levoj ruci na aranzeru i sve je sljakalo bez zamerki,prosto i lepo....ali mnogo kablova,tri sprave...i znate vec...
A sad kad vec postoji T2 i u samom aranzeru vocalist rado bih koristio taj...i kada bi princip bio isti...da na Useru na T2 podesim Gornju.Donju,Donju zensku,Troglas jer postoje tih 10-tak Usera za vokalist...ali nigde nisam primetio da se o tome pise...

Ja T2 imam godinu dana i PREZADOVOLJAN sam,znaci ako sredim i terce za pevanje kao na Digitechu dobicu ono sto sam oduvek zeleo,SVE U JEDNOJ SPRAVI,A PRI TOM SVE ZVUCI EXTRA!

Unapred hvala svima koji znaju da pomognu oko vokalista,uz molbu da se ne udaljavate od teme kojekakvim raznim komentarima i prepucavanjima,jer su moji gore navedeni komentari za T2 bez namere da bilo koju drugu spravu podcenim!
Mondo je offline   Reply With Quote