Videti jedan post
Star 29.07.2014, 13:40   #9
sxkn7
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 03.10.2009
Postovi: 163
Downloads: 1023
Uploads: 0
Rekao HVALA: 26
Zahvalili mu 24 puta u 22 Postova
Instrumenti: Roland Fantom G6, V-Synth GT, D-05, Korg T2EX, Ketron SD4, Yamaha Motif XF6, PSR-S770 i Stagepas 400
sxkn7 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

mislio sam na sve ono na što su se članovi ovog foruma žalili oko PA600 i o tome su već pisali u starim temama. Evo 1 primjer: slab zvuk kad se PA600 priključi na ozvučenje - je li Korg taj problem otklonio u PA900 ? Ja sam i sam doživio taj i druge probleme sa PA600. Upute nekih forumaša kako riješiti gornji problem mi nisu pomogle i na kraju sam digao ruke od PA600...

Nemam ništa protiv da se ti problemi zovu nedostaci - meni je to jedno te isto, čim Korg nije ništa uradio da ih otkloni iako sam bio i instalirao najnoviji update (1.10) - opet je sve ostalo isto.

Izvinjavam se ako nisam dobro upoznat sa ranijim postovima ali stvarno mi nije poznato da se iko javio u ranijim postovima a da je u pitanju osoba koja se dobro nasvirala i jedne i druge klavijature. S druge strane su mnogi forumaši upoređivali PA600 i PA900 samo na osnovu slika i videa koje su vidjeli na internetu. A to nije prava stvar. Zato nema svrhe da na ovu temu odgovaraju oni koji se nisu dobro upoznali i sa PA600 i sa PA900...
sxkn7 je offline   Reply With Quote