Videti jedan post
Star 21.11.2017, 04:01   #10
casper
Super-Moderator
 
casper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.04.2008
Mjesto: Zagreb
Postovi: 5.158
Downloads: 334
Uploads: 21
Rekao HVALA: 48
Zahvalili mu 1.747 puta u 1.303 Postova
Instrumenti: Genos2
casper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Situacija s terena je slijedeća.

U DRUM SETUP-u nije moguće dodavati vlastite kitove već samo presete. Ne vidim to kao nekakav problem jer je kvaliteta bubnjeva koji se nalaze u Genosu predobra, a količina sasvim dovoljna da pronađemo ono što nam odgovara.
Više nije moguće mijenjati banke ako je na ekranu prikaz registracija. Moramo prvo zatvoriti prozor u kojem vidimo nazive registracija i tek onda birati nove banke. Nezgodno za sve one koji su navikli na ovakvo "pregledavanje u letu", a ja sam jedan od tih koji povremeno ovo koristi. Na sreću, postoje playliste s kojima je traženje i pregledavanje registracija dobro riješeno. Ipak, trebat će neko vrijeme da se i to složi i postavi na odgovarajući način. S ovim "problemom" neće imati problema svi oni koji su registracijama pristupili kao @tyros2, tj. da je svaka banka jedna pjesma.
Na žalost, nije riješen Seamless sound switching. To je stari problem koji se manifestira tako da se prilikom promjene sounda, a dok s istim sviramo, čuje onaj grubi prelazak. Iako smo se već navikli kako treba mijenjati soundove, a da se ovo ne čuje, stvarno je čudno i velika je šteta da ovo nisu riješili.
Mono legato opcija funkcionira odlično. Sad tek vidim zašto je insistirano da se ona ugradi kao recimo na A3000.
Tipka je odlična. Potvrđeno i od drugih koji su na licu mjesta svirali na Genos.
Upisivanje Packa od 60Mb traje 1 min i 30 sec + 25 sekundi za podizanje sistema. Za 1,4Gb je potrebno 12 minuta.
Svi materijali s prijašnjih modela sviraju odlično. Omjeri među kanalima su isti i neće biti potrebna nikakva dodatna podešavanja, osim u slučaju ako želimo još nešto doraditi kako bi izvukli maksimum koristeći nove Genos zvukove. Čini mi se kao da postoji nijansu više efekta ali treba uzeti s rezervom jer sam svirao na slušalice na koje niasm navikao.

Eto, to je to za sada.


casper je offline   Reply With Quote