Videti jedan post
Star 07.07.2009, 00:47   #5
samuraj
Drugar foruma
 
samuraj's Avatar
 
Registrovan/a dana: 09.10.2005
Mjesto: Irig
Postovi: 89
Downloads: 270
Uploads: 2
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 4 puta u 4 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros 2
Interesi: Osim muzike, aikido, putovanje, fotografija...
samuraj befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
samuraj pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Kao prvo shto se tiche programa, morash da podesish (izaberesh MIDI in i out) ali poshto imash USB kabl, mislim (nisam siguran) da morash imati instaliran driver za taj kabl, da muzichka kartica komunicira sa externim uredjajima preko USB porta... (ja sam to morao da radim kad sam spajao Tyros 2 preko USB kabla sa PC-em)... Inache ja moj T3 spajam preko MIDI/Game porta ...

Kao drugo u prethodnom postu si me pitao da li postoji program kojim bi se mogao chitati flopy u korgovom formatu? Ja sam daaaaavno chuo da postoji tako neshto, ali nikad nisam to uspeo naci, zato sam kupio kabl i skinuo program... a diskete mi koriste samo da sachuvam setove...

Na T3 si dobro odradio da ti Globaml MIDI Chanel bude A-01, samo na prethodnoj kartici sve tri opcije za memory protect stavi na vrednost OFF...

Da proverish da li si dobro spojio T3 sa PC-em, pokreni SendSX i pritisni blo koju dirku i posmatraj program, u polju MIDI in treba da ti se pojavljuju razne heksadecimalne vrednosti...

Prebacivanje boja sa PC u T3...

U sendSX-u idi na File/Open, izaberi koji set zelish da ubacish, i klikni na send.... sachekaj malo i boje su tu...
samuraj je offline   Reply With Quote