Videti jedan post
Star 30.05.2015, 11:01   #1
megane
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 08.08.2013
Postovi: 161
Downloads: 165
Uploads: 1
Rekao HVALA: 91
Zahvalili mu 22 puta u 21 Postova
megane ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard Roland G 1000, G 800 Boje

Pozdrav svima na forumu. Sviram ovo dvoje Rolanda kljave i imam pitanje za Rolandovce kako sahraniti boje. Ja sam do sada kad sam koju dobru boju uradio ili dobio od kolege ili sa sajta, sahranio u performance, i pitam da li je takav postupak pravilan. Sada me interesuje da li se može boja (sax ili klavir ili harmonika...) sahraniti na koju drugu mjesto, kao što je slučaj kot ritmova (onih 16 mesta kad se popune...) . Još jedan put, znači može li se boja sahraniti među tovorničke boje negde, jer mi se čini da neke boje još imajo mesta tamo gde idem i biram sa variatom dugmetom gore i dole na sasvim desnoj strani kljave? Hvala za bilo kakve informacije. Onda nešto me interesuje u vezi ritmova. Sada ja svaki ritam štelujem posebno (chorus, hall, deley, jačinu...) ili može da se napravi jedna šablona za sve buduče ritmove, pa onda da novi ritam ubacujem u tu šablonu tako da su efekti več urađeni, da ne trebam jovo na novo svaki put na neki novi ritam što dodajem kasnije. Ajde, hvala za vaše informacije forumaši!
megane je offline   Reply With Quote