Videti jedan post
Star 22.01.2017, 06:45   #3
zox2003
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 06.02.2006
Mjesto: USA
Postovi: 171
Downloads: 283
Uploads: 0
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 14 puta u 14 Postova
zox2003 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

DSR112 je sigurno odlican. To mi je jedan od najdrazih ako ne i najdrazi. Imam ih vec neke 3 godine i jos uvek rade kao sat, a teramo ih "do kraja". Precizan zvuk i najlepsi low-mid za mene.Nikako da ih uteram u peak. DSP im je odlicno odradjen.

SRX812P je vrlo dobra kutija ali mi nekako uvek nesto fali sa ovim kutijama. Imaju snage na pretek ali mi visoki i ti neki srednji uvek fale. Fali mi ta "muzikalnost" koju nalazim kod DSR112.Vidim da je dosta muzicara jako zadovoljno sa performansama ove kutije pa se ponekad i zapitam sta ja to radim pogresno da ne mogu da cujem kao neki drugi. Ne znam. Voleo bih neki specifican savet u vezi ovih kutija.

RCF HD32A je isto vrlo dobra kutija sa dosta snage.Zvuk mi je onako izmedju DSR-a i SRX-a. Cesto ih koristim u kombinaciji sa DSR112 kao back fillers.Prilicno izdrzljiva kutija. Nikad nisam imao problema ni sa njima.

Ma ne znam sta da ti kazem. Sve su dobre na svoj nacin, zato me i interesuju saveti drugih. Imam sve tri, pretpostavljam previse izbora pa uvek izmisljam hahahaha
Samo da napomenem da sve tri kutije koristim u kombinaciji sa PRX718XLF subovima i sve kutije imaju 12 inca woofer.

ETX12P jos uvek nemam ali kao nesto razmisljam da ih testiram i da vidim kakve su u odnosu na ove tri prethodne.
Mozda neko ima neki savet u vezi svih ili pojedinacnih pa da cujemo sta kazete?

Promijenjeno od zox2003 (22.01.2017 u 06:46 sati)
zox2003 je offline   Reply With Quote