Videti jedan post
Star 28.12.2017, 11:52   #5
casper
Super-Moderator
 
casper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.04.2008
Mjesto: Zagreb
Postovi: 5.158
Downloads: 334
Uploads: 21
Rekao HVALA: 48
Zahvalili mu 1.747 puta u 1.303 Postova
Instrumenti: Genos2
casper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Da, vidim da si dobro shvatio zašto koristim vanjski ekran. On je u stvari "bilježnica s tekstovima". Čim preko registracije pozovem postavke neke pjesme, na vanjskom ekranu se pojavljuje tekst za istu. Ponekad, kada netko poželi neku staru pjesmu, a zaboravio sam joj tekst, opet ga pozovem "ručno" iz klavijature. Ne vidim boljeg niti bržeg rješenja. Kako ti riješavaš tekstove ako ih ne znaš na pamet?

Wifi služi za bežično spajanje i kao što kažeš, radi u dva modaliteta. Njega možeš koristiti za recimo, unos packova u Genosa. Ili za spajanje na yamahine stranice kako bi kupio materijal. Međutim, tekstovi moraju ići putem midi protokola i ako ih želiš slati bežićno, potrebno je dokupiti ono što sam napisao u predhodnom postu. Može se nešto uštedjeti ako se koristi android tablet i neka aplikacija poput mobilesheet.

Ako neki novi firmwire donese mogućnost ( o tome se na veliko priča jer Montage to ima) da vanjski touch ekran može slati informacije nazat prema klavijaturi, onda aplikacija songbook ili neka druga na tabletu neće imati neko veliko značenje.

Ova home made naljepnica u cjelokupnoj perspektivi izgleda ovako. Kažem, meni je draže vidjeti to nego masne mrlje koje se pojavljuju. Pogledaj malo bolje prema svjetlu ona mjesta koja najčešće koristiš. Mat podloga se počinje sjajiti. Ovo na slici je nakon mjesec dana korištenja, a mogu predpostaviti što će biti nakon par godina.
Grafički Fajlovi
File Type: jpg Genos sticker.jpg (96,6 KB, 210x skinuto)
Highslide JS
File Type: jpg masno.jpg (94,9 KB, 208x skinuto)
Highslide JS
casper je offline   Reply With Quote