Videti jedan post
Star 11.06.2010, 22:24   #1
VUNIMRAV
Kao kod kuće
 
VUNIMRAV's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.12.2008
Mjesto: SONTA-APATIN
Godina: 57
Postovi: 981
Downloads: 1135
Uploads: 35
Rekao HVALA: 289
Zahvalili mu 97 puta u 92 Postova
Instrumenti: Paolo Soprani super paoloIII,Tyros3
Interesi: HOBI PRESAO U POSAO...Pecanje...
VUNIMRAV ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Lächeln Udruzimo se!!!

Postovane i drage kolege,nadam se da sam "pronasao"pravo mesto za ovu temu,jer sam u zadnjih mesec dana dobio nekoliko "banana",zasluzeno,a da li i opravddano,neznam.Nadam se da mi admini nece ponovo lupati recku,jer neznam da li je neko vec spominjao ovo o cemu cu ja pisati,jer ko brate moze sve teme i postove ispratiti..E,zato cu ja ovu temu staviti u sveastaru,a znamo svi da svastara savsta "tare".Salim se malo,ali sa ovim se predlogom nesalim.Evo sta predlazemredlazem da probamo,naglasavam probamo,pomoci jedni drugima.Kako i na koji nacin,pa moze na vise nacina,samim tim sto postoji ovaj sajt svi smo se mi "obogatili' sa znanjem iz dosta oblasti koje su nam bile nepoznate do momenta pristupanja ovom sajtu,da li smo "skinuli" koju koji ritam ili farbu,prodali stogod,pitali-saznali itd.Konkretno:vreme je krize i manjka posla u smislu stalnih tezgi/kafana,kafica,restorana.../,mnoge moje kolege, a imam ih dosta sirom bivse Juge, radi samo subotnje eventualno nedeljne svirke.Malo.Sada je 'sezona" i ima dosta ponuda za "isti dan",pa ja predlazem da na ovom sajtu,naravno ako je to u skladu sa pravilnikom,ponudimo ili pronadjemno uslovno receno "nekoga" ko bi to mogao odraditi umesto nas.Imam prilicno god i iskustva i znam da je to veoma nezahvalno,ali mozda nebi bilo lose probati, jer evo ja sam na ovom sajtu 3-4g i vec znam po postovima kome bi otprilike mogao 'pnuditi" zamenu.mozda zvuci detinjasto,ali razmislite malo o ovome,jer ipak je vreme i era kompjutera,mob telefona,turbo masina,autoputeva...a para uvek malo!I, evo napokon zavrsavam,ako nekome zvuci iti malo moguce,neka da predlog jer ako nista drugo,onda bar ima neka nova tema na sajtu/ako je nova/pa ce mo malo "ljudikati".Sve vas pozdravlja MarkoMaliMrav!
VUNIMRAV je offline   Reply With Quote