Videti jedan post
Star 25.02.2008, 02:42   #13
tesla
Saobracajni Inspektor
 
tesla's Avatar
 
Registrovan/a dana: 17.09.2007
Mjesto: beograd
Godina: 46
Postovi: 764
Downloads: 135
Uploads: 2
Rekao HVALA: 8
Zahvalili mu 25 puta u 22 Postova
Instrumenti: KORG PA800
Interesi: muzika
tesla befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
tesla pošalji poruku preko ICQ messengera tesla pošalji poruku preko MSN messengera tesla pošalji poruku preko Yahoo! messengera tesla pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Citat:
Originalno postovano od Mirnes24 Pokaži Post
Aha tako znaci. Znaci nista mi drugo i ne treba osim kopmletnih setova.
Jarane skinuo sam previshe ovih setova ima svasta. Kako nema niko set izvorne muzike. Da li to uopce postoji?
Nisam Elvise u St. Louisu u Californiji sam ali to je isto. Oni malo vise imaju crnaca nego mi a mi malo stroziji zakon i helem to ti je isto.
Zenu moras da milujes i da pazish i da joj govorish da draga.
Ako kaze ja idem malo izadji sa drustvoj nase je da kazemo da draga i tako nekako a ako se suprostavish ona ode pa ti drzava sve odbi sa plate.
Eto tako ti je to. Jednostavno
amerika, amerika zemlja velika, al je metar moga sela amerika cela.....
eeeeeeee care to treba od prvog dana dovesti u red inace si ga na*ebo, to odma od pocetka sto kaze jedna moja drugarica (eto nema samo vax drugarice) "oš neš ko i neš" ili ti na nomalnom srpskom oš neš nemoraš hehehe a ono cico maco i da draga malo morgen, pa svaka voli da je stisnes ko pravo musko a ne ko neki pederko..... sta bi one nocu nekog baju a danju papucica e pa nemoze. Ovako, ima danju baju a nocu muzikanta hahahaha pa ujutro sve na prstima po kuci kaze da ga ne probudim jadan svirao celu noc umoran je eeeeeeeee da zna zora......
__________________
"Kad bih imao talenta-imitirali bi me; kad bi me imitirali, usao bih u modu; kad bih usao u modu, jednog dana bih izasao iz mode; zato je najbolje da nemam talenta!"

"RADI DOK JE DAN JER KAD NOC DODJE VISE NECE BITI VREMENA"
Isus Hrist

KLIKNI OBAVEZNO OVDE!!!
tesla je offline   Reply With Quote