Videti jedan post
Star 09.04.2014, 03:28   #21
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Tek da ne ostane da visi sve to sto je namlaceno u vezi sa Pulsarom. Pljujes Marjane po njemu kao da ti je najveci neprijatelj, a u isto vrijeme po netu se Pulsar predstavlja, na svim stranama svijeta, kao mala revolucija u pogledu sounda, pritiska, kvaliteta i snage. Nisam ga cuo, nisam ga testirao, ovdje je jedan covjek u temi koji ga koristi i kojem nemam razloga da ne vjerujem, pogotovo sto je i kompletan net pun hvale o Pulsar sistemima, a ti pricas bajkice o spulama i svodis i relativiras to sve tako drasticno, da ce neupuceni pomisliti na kraju, da je Pulsar kucni HiFi uredjaj za regal. Hajde bar sacekaj da cujes to ili se potrudi pa procitaj ozbiljne studije, a te zakljucke koje izvodis, bukvalno ni iz cega, zadrzi za sebe i eventualno one koji su navikli da slusaju takve neboloze. Sabiraj i oduzimaj kako god ti padne na pamet ali prestani da donisis visokoumne sudove o necemu sto si samo jedva vidio na slici. Postedi nas svoje logike i pusti da sacekamo dok i sami ne cujemo taj Pulsar i donesemo sopstveni sud. Jalove polemike vodi sa svojim istomisljenicima, a nas oslobodi nepotrebnog pritiska i svojih totalno naopakih racunica koje nemaju blage veze sa fizikom, niti bilo kakvu potvrdu u praksi i nauci. Zaista mi je dojadilo da te kocim kad god padnes u trans, a sve cesce su i u tom stanju. Ne znam sta uzimas al' sam siguran da je prejaka doza za tebe.

Promijenjeno od tranzit (09.04.2014 u 03:32 sati)
tranzit je offline