Videti jedan post
Star 20.05.2019, 00:14   #146
casper
Super-Moderator
 
casper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.04.2008
Mjesto: Zagreb
Postovi: 5.158
Downloads: 334
Uploads: 21
Rekao HVALA: 48
Zahvalili mu 1.748 puta u 1.304 Postova
Instrumenti: Genos2
casper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Koliko vidim, moderator je grupe na FB i ujedno diler LD-a za sjevernu Ameriku. Čitam kako je dao savjet na pitanje od jednog člana, a odgovor je ovo što sam printscreenao. Uputio sam ga da nije u pravu i da u manualu piše drugačije ali ga se to očito nije dojmilo

Serija G2 ima dobra rješenja za proslijeđivanje signala. Ovisno o poziciji STEREO-MONO moda, preko izlaza Sistem Out možemo poslati oba signala ili samo jedan (R). Preko Sub Out izlaza šaljemo signal u dodatni aktivni bas. Ovime su moguće razne kombinacije, od svirke na samo jedan stup do povezivanja više njih ovisno o potrebi. Ugostitelji su često "sposobni" napraviti iznenađenje pa postaviti glazbu na "najljepše mjesto" u sali. Razumijem da ih nije previše briga za nas muičare ali zašto uvijek moramo biti u nekom kutu? I onda kad naguraju stolove s gostima na binu kao što sam imao slučaj u subotu ... Na sreću, Maui zvučnike "ne smeta" gdje se nalaze, mikrofonija gotovo da ne postoji, a spomenuti načini povezivanja olakšavaju postavljanje na pozicije koje nisu uobičajene.
Grafički Fajlovi
File Type: jpg alan dodson.jpg (39,4 KB, 91x skinuto)
Highslide JS
File Type: jpg DSC01020.JPG (114,1 KB, 94x skinuto)
Highslide JS
File Type: jpg DSC01023.JPG (110,5 KB, 94x skinuto)
Highslide JS
casper je offline   Reply With Quote