Videti jedan post
Star 03.06.2017, 14:44   #161
DraganV
Drugar foruma
 
Registrovan/a dana: 23.04.2017
Postovi: 91
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 67
Zahvalili mu 4 puta u 4 Postova
DraganV ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Hvala Ti Druze, tako je, sve je izaslo tacno onako kako Si rekao i napisao

Evo nove slike sta sam sada uradio, ostaje jos da mu sredim CC parametre, Program Change i sl... Pa da vidimo kako ce da radi,

Za restarte, ne znam ni ja sigurno, znam da mi je to radilo tako na Korgovima i Rolandima, samo sto se oni nisu restartali, nego zablokira, pa ga moras sam iskljuciti/ukljuciti i to u situacijama kada bi uleteo neki style koji nije bio ok, sjecam se - na G-800, zatim kod PA80 onaj "Virus", pa vracanje sistema sa onih 5 FD-ka.... I zato sam pretpostavio da je i ovde nesto oko toga!

Ali, ako produzi da restarta i dalje, ne znam, videcemo, pa cu odmah pisati sto i da izadje novo!

Nisam jos stavio snimku, kako je rekao Dell, jer je ovo jos nezavrsen posao po meni, da profercera sve OK, onda odmah stavljam da se vidi i da se cuje

Da ne zaboravim, ima jos nesto!

10-ta traka je za bubnjeve, 9-ta za perkasije...

Sta mi se desava - uradim i perkasije preko GM za bubnjeve, ali kada uploadujem u KP110, ne svira nista na kanalu 9, vec se obe trake PRETOPE u bubnjarsku traku 10!

Ja i tako stavim dosta toga na 10, ali cisto - zeleo bih da do kraja razjasnimo sve dileme i probleme kada smo vec poceli sa ovime,

I najzanimljivije je ono sto mu pise u knjizi i na sajtu - da uopste nema GM
Grafički Fajlovi
File Type: jpg pt6.jpg (428,8 KB, 52x skinuto)
Highslide JS
DraganV je offline   Reply With Quote