Videti jedan post
Star 03.04.2008, 05:55   #5
BasariStudios
Zavisnik od foruma
 
BasariStudios's Avatar
 
Registrovan/a dana: 12.05.2006
Mjesto: NYC
Godina: 48
Postovi: 2.340
Downloads: 45
Uploads: 0
Rekao HVALA: 13
Zahvalili mu 77 puta u 30 Postova
Instrumenti: ARP 2600!
Interesi: Muzika
BasariStudios befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
BasariStudios pošalji poruku preko AIM messengera BasariStudios pošalji poruku preko MSN messengera BasariStudios pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Standard

Ono sto sam ti u Textu dao je samo 10% onoga sto stvarno treba znati za kombiniranje
jednog seta, tu najvise treba da koristis logiku i iskustvo (ako ih imas). Iskustvo ti je
da radis to brzo, da znas sta, kako, kad, gde a logika ce ti pomoci na zasto, zbog cega,
dal pase, dal moze i td. Plus puno vremena, zivaca i cigareta a ako si ozenjen onda odma
trazi da ti neko radi to. Nemoj ni zapocinjat.
Dacu ti jedan primer, nije ovo nikaki advertisement ni komercijala al da skontas malo:
Ja licno KOMBINIRAM setove za ljude, pokupe 4/5 seta, zapise sve iz setova sta treba
i onda mi posalju i kombiniram...znas koliko to kosta? Jedan sredjen SET za PA800
primer prodajem ga za 800$ (samo primer) onda taj koji kombiniram naplacujem
najmanje 1300-1400$. Radio sam nekoliko tih setova kombinacija za ljude. Bio je jedan
Ermenac koji je pokupio 6 Setova sa MidiEast...platio mi tacno 1450$ samo za COMBI.
Radio sam skoro 2 pune nedelje (PUNA NEDELJA ZNACI 5 DANA PO NAJMANJE 8/9 SATI)
dok sam to sredio i mislim da me je malo platio al hajd prijatelj.
Sad mozes imati predstavu sta je sve to, kad to mene plasi sto znam kako taj sint
dise onda za tebe neznam...ovo ne pisem da te samo obeshrabrim nego samo da znas
proces koliki je a naravno da niko ne moze uraditi za tebe onako kako moze ti sam,
samo vremena, cigareta i pici.
__________________
,,ŽIVOT NE TREBA SHVATITI PREOZBILJNO, UOSTALOM TKO SE ŽIV IZ NJEGA IZVUKAO!
PAMETNI IMAJU PRAVA DA GOVORE GLUPOSTI, ZA GLUPE JE TO OBAVEZA!
BITI PAMETAN MEDJU GLUPIH JE ISTO KAO I BITI ZIV MEDJU MRTVIH!,,
BasariStudios je offline   Reply With Quote