Tema: Novi Motif!
Videti jedan post
Star 21.10.2010, 14:38   #14
Nemanja88
Drugar foruma
 
Nemanja88's Avatar
 
Registrovan/a dana: 13.05.2010
Mjesto: Chicago, IL
Postovi: 76
Downloads: 74
Uploads: 14
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 3 puta u 3 Postova
Instrumenti: Dallape Organtone, Korg Pa700, Yamaha DX-11, Casio CZ-101
Nemanja88 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Pod "vreme je" nisam podrazumevao da je XS prevazidjen, daleko od toga, vec da je proslo gotovo 3 godine od izbacivanja istog, pa je zbog toga "vreme za osvezenje" . Naravno, izbor klavijature, kao i svih drugih instrumenata, je individualna stvar, tako nekome kome npr. V50 vrsi posao apsolutno nije bitno da li ce izaci novi Motif i kakav ce biti. XF-a jos uvek nisam imao prilike da probam, ali sam stvarno prijatno iznenadjen na osnovu demo snimaka. Ne moze se reci da nema pomaka u odnosu na XS, ali se opet slazem i da nije nista revolucionarno. Naravno, nije Yamaha radila XF specijalno za Balkansko trziste i specijalno za narodnjake. Znamo i ti i ja da se mnogo ozbiljnija muzika pravi i sa nekim klavijaturama koje nasi muzicari "otpisuju" i stavljaju po strani. Generalno, meni su se dopali fabricki semplovi bubnja i saxofona, a videcemo kako ce reprodukovati ove nase "domace". Iskreno volim KORG-a, ali mi je vise muka kad vidim da 90% muzicara kod nas drzi Trirone, Pa i sl., i to po 3 na stalku. Ali sta ces, najlakse je napucati gotove setove i semplove, i voziiiiii. XS nisam probao, ali me je zato ES odusevio. Nema veliki touch screen u boji, nije KORG, ali garantujem da moze da pokopa dosta klavijatura, samo treba uloziti vreme i znjanje u njegovo sredjivanje...I bas bih voleo da neko upuca XF-a i da objasni neke stvari .


Pozdrav, i sve najbolje!
Nemanja88 je offline   Reply With Quote