Videti jedan post
Star 16.12.2012, 00:01   #335
nesaband
Doktor Nesa
 
nesaband's Avatar
 
Registrovan/a dana: 08.12.2008
Mjesto: Srbija
Godina: 62
Postovi: 1.953
Downloads: 655
Uploads: 21
Rekao HVALA: 335
Zahvalili mu 335 puta u 311 Postova
nesaband ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od tranzit Pokaži Post
Dobro je to Zeljko. Komentarisacu samo pjevanje jer i sam kazes da je tu bilo i matrica i midi fajlova. Toniras dosta sigiurno, omakne ti se po koji sitni fals ali ne drastican tako da ne smeta previse. Imas odlican akcent i poneke pjesme koje si postavio pjevas akcentualno i stilski tacnije nego sto su u originalu. Dikcija ti je takodje dobra, sibilanti nisu prenaglaseni, ne suskas, konsonanti su jasni, znaci sa te strane je sve u najboljem redu sto dalje opet znaci da imas dosta dobrog materijala na raspolaganju. Ritmicki si malo setao ali opet u granicama razumnog i to samo u pojedinim pjesmama pa mislim da je to posljedica slabe koncentracije u tom momentu ili nedovoljna upjevanost tih pjesama a ne generalna mana ili nedostatak kod tebe. I patetike ima u tvom pjevanju, dakle nije samo puko pogadjanje tonova nego se trudis i da doneses pjesmu na svoj nacin. Moras poraditi malo na vokalima, tacnije receno na vibratu kod duzih vokala, koji je kod tebe malo prenaglasen i za dlaku brzi no sto treba, pa tezi nesto vise tremolu nego vibratu. I amplitude vibrata su malo jace pa bi trebalo da proredis taj vibrato i da ga malo smiris, sto mislim, da uz malo rada nece biti nikakav problem za tebe. U jednoj od pjesama si pokusao da u jednom dijelu pjevas falset i donekle si uspio mada ne perfektno jer nedostaje samo jos malo topline ali se primjecuje da i tu uz nesto rada mozes postici daleko bolje rezultate. Falset pjevanje je inace vrlo teska rabota. Prijatno si me iznenadio.
@Gitar:kada nekog citiras onda se to ovako radi a ne da se vadi samo deo koji odgovara nekom tvom razmisljanju i tvojim uverenjima.

@Zeljko,znam ja da si ti mislio na mene posto znas da ja dobro cujem a ne na naseg druga@Gitar notarosa.

@Gitar,zamolio bih te da ne kvarimo nasim komentarima Zeljkovu demo stranu posto on to nije zasluzio.
Zeljko je i van foruma moj veliki prijatelj tako da nemoj sebe da pronalazis u nasim postovima,to je vise nase interno zezanje nego nesto ozbiljno.

@Djole:ne znam ko tebe pozva da ovde delis neku pravdu momce.
Mlad si i bolje bi bilo da ucis od nas starijih a tu smatram i kolegu @Gitar notarosa(a mozes i od njega dosta da naucis) a ne da izigravas nekog sudiju ili pomiritelja.
Svako ima pravo na svoje misljenje pa kome se svidja svidja a kome se ne svidja nek pise argumentovano protiv.
__________________
Ko rano rani ceo dan zeva.
nesaband je offline   Reply With Quote