Videti jedan post
Star 14.01.2014, 18:45   #5
Narodnjak300
Ovaj baš voli da kuca
 
Narodnjak300's Avatar
 
Registrovan/a dana: 13.12.2008
Mjesto: Bor-Timocka kajina
Postovi: 450
Downloads: 2385
Uploads: 42
Rekao HVALA: 35
Zahvalili mu 52 puta u 51 Postova
Instrumenti: nemam vise instrument
Interesi: Pecanje
Narodnjak300 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Licno ne znam jer sam ne pusac ali moj drug je kupio Joytech-ovu i boga mi dobro je iskesirao preko 100 evra platio a u paketu dobio 2 cigarete da kazem. Naravno on preko interneta narucuje onu tecnost, ima raznih ukusa. Ja uzeo da probam, uvlacis samo paru, meni kao nepusacu teralo me da kasljem posle ceo dan ali ne sto je jako vec ta para nekako iritira jebem li ga...
E sad vidim da i moj drugar malo malo pa se vrati na "akusticnu". Mislim provalio sam ga zasto. On je ustvari kupio elektricnu cigaru sa uverenjem da ce tako ostaviti pusenje medjutim elektricna mu dobro dodje samo kad nije pri parama da bi kupovao obicne cigare

Takodje sam cuo neke polu-bezvezne price da ta tecnost sadrzi kancerogene elemente i jedan slucaj da je jednom liku eksplodirala ta cigara u usta. Ko ce ga znati, ipak ne verujem u to. Da steti vise od ove obicne cigare ne steti sigurno.

Cuo sam za neku knjigu koju je napisao Alan kar (jebem li ga kako se pise na Engleskom) uglavnom kazu ko je procita ostavlja pusenje.
__________________
Donosim vam pune ruke štimunga!
Narodnjak300 je offline   Reply With Quote