Videti jedan post
Star 25.05.2017, 02:14   #6
dmmacak
Kao kod kuće
 
dmmacak's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.05.2008
Mjesto: Novi Banovci
Postovi: 839
Downloads: 650
Uploads: 2
Rekao HVALA: 256
Zahvalili mu 126 puta u 122 Postova
Instrumenti: g 1000/korg pa4x/Tyros5/Sx900
Interesi: nista posebno
dmmacak befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Posrupak odvajanja je kako je Dell rekao. Ja bih dodao da imas 2 nacina i mozes da biras da li da ti bude to podesavanje globalno za sve registracjje ili u svakoj registraciji da ti bude drugacije. Ja sam kod mene sacuvao sve registracije koje koristim bez memorisanja Line out. Tako kada postavim Line out kako ja hocu tako ostaje na svim registracjama. Znavi treba obrtiti paznju na to dal su registracije sacuvane tako i da pamte Line out podesavanja. Ako ne znas kako pitaj pa ce mo i to objasniti. A ja sam licno, kako.sam i rekao, odvojio solo na jedan kanal Sub 1. Najvise zato sto Tyros 2 nema balans potenciometar izmenju styla i solo boja. A dok sam svirao sve na L i R izlaze, u zavisnosti od prostora gde radim nekad mi se solo boje cuju preglasno a nekad ih nema. Takodje i efekti nekad mi suvo nekad previse delay-a. Zato sam odvojio na poseban izlaz i onda namestam boju i efekte, solo partova, u zavisnosti od prostora. Takodje se mogu odvojiti i drugi partovi. Bubanj bas itd. Ili neki delovi bubnja. Ali treba imati u vidu da na dodatne izlaze SUB 1 i 2 ne utice glavni volume potenciometar. Pa se desava ako nisu iznivelisani ritmovi da onda dodje do problema u odnosu jacine izmedju ritmova. Takodje na SUB izlaze ne ide ni jedan sistemski efekat. Tj hall i corus. Samo induvidalni efekti.
Sto se tice midi podesavanja nemam trenutno kod sebe, mogao bih ovih dana.

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока
dmmacak je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio dmmacak za ovaj koristan post:
NordX (25.05.2017)