Videti jedan post
Star 21.04.2015, 21:11   #33
neshatomic
Vredan član društva
 
neshatomic's Avatar
 
Registrovan/a dana: 19.06.2009
Postovi: 277
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 67 puta u 41 Postova
Instrumenti: Acoustic Line Seeburg , JBL SRX , Dynacord Variline , Dynacord MAdras , DANLEY sound labs
Interesi: sport,moto sport,sound & light
neshatomic befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Totalno si u pravu,jbg ja sam skratio temu nisam bas hteo da zalazim u najsitnije detalje jer je tema siroka i da sam probao da napisem sve bojim se da bi mi trebalo 3 sata da napisem post

U sustini slazem se sve , jedini 1 inch drajver koji moze da podnese nizak rez i da svira ceo potreban spektar je BMS koji je totalno specifican i nema pojma da se uopste uporedi sa ostalim obicnim 1 inch drajverima.Uostalom to je jedini 1 inch drajver koji trpi 80w RMS bez problema,ostali ne mogu da trpe kontinuirano ni 30w.
Sto se tice 3 inch drajvera da oni rade slabije visoke i to si u pravu za prosecne 3 inch drajvere ,ali zato kutije koje rade vrhunski i imaju kvalitetne i skupe drajvere kostaju boga oca,sto sa druge strane po meni opravdava cenu.

Cak i kod kutija koje imaju prosecan 3 inch drajver sa ne bas sjajnim visokima,ti mozes na EQ da napravis korekciju i izvuces bolje visoke tonove,ali kad je kutija mutava i ne svira srednje to se ne moze nadoknaditi nikakvim ekvilajzerom niti bilo cime.

Promijenjeno od neshatomic (21.04.2015 u 21:13 sati)
neshatomic je offline   Reply With Quote
Ćlan 2 Vam se zahvalio, neshatomic, za koristan post:
tonijo (08.09.2015), veselinovicvs (05.03.2018)