Videti jedan post
Star 13.01.2011, 23:23   #17
LAsER
Ovaj baš voli da kuca
 
LAsER's Avatar
 
Registrovan/a dana: 21.05.2008
Mjesto: Tuzla
Godina: 37
Postovi: 309
Downloads: 5444
Uploads: 3
Rekao HVALA: 8
Zahvalili mu 38 puta u 32 Postova
Instrumenti: Korg Pa600, Roland PC MK II + Kontakt 5
LAsER befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Citat:
Originalno postovano od Mario_mo Pokaži Post
Tezina 5.7kg???????? Pa pa500 ima 10kg...
Odnosi se na ozvučenje Pa3x-a
Dodato:
Citat:
Originalno postovano od Milivoj Pokaži Post
Sve bolje i bolje..sta ocekivati za par godina :-)
Mene raduje pad cijene pa2x :-)
Upitno je, da li ce biti pad cijena pa2x pro, i ako bude, prepostavljam da ce biti blagi pad. Nije ni Pa2x pro za baciti.

Citat:
Originalno postovano od erno11 Pokaži Post
Sta Korg Pa3XPro ima a sta Pa2xPro nema sto Korg pa3XPro ima?( Nadam se da ste me razumijeli)
Prvo, ovo je Pa3x a ne Pa3x Pro verzija... a drugo po specifikacijama i kratkim video snimkom sto je izasao, mozemo svi na isti nacin porediti koje su konkretno razlike (na papiru), to i sam mozes zakljuciti... Ali sta to znaci u praksi, znat cemo sigurno tek kada neko stavi kao kod poredenja Pa800 i Pa2x pro-a, tako i sa Pa2x pro i Pa3x... i poredi 1:1

Citat:
Originalno postovano od DinO74 Pokaži Post
Bolje je bilo da se veceras nisam konektovao na net...prvo Kronos pa sada Pa3x...ovo nema smisla za nas obicne smrtnike
Kronos je bio najavljen i prije, samo se nije znalo o cemu se radi. Ali je za mene veliko iznenadenje sto su izdali i Kronos i Pa3x
Vjerovatno ciljaju na to, da prodaju sto vise u paketu Pa3x i Kronos, to ko ima kao par, imat ce "sve" Al eto vidjet cemo sutra sta nam donose nove video snimke, te i poslje uzivo poredenja

Citat:
Originalno postovano od Mario_mo Pokaži Post
Beethoven zasto mislis da ce cijena biti manja od pa2xpro?
Sto se videa tice, nije bas neka prezentacija, ali stvarno je dobro urađen koliko se moze vidjeti, a onaj bubnjar uz kronos, ono je odlicno
Vjerovatno napamet prepostavljanja, kao sto sam gore pomeno, barem ne vjerujem da ce Pa2x pro pasti toliko koliko se prica sada, jer je i Pa2x Pro masina i ne moze to 1 dan tek tako da promjeni.

A za prezentaciju, najavljuje se sutra detaljnije.
__________________
LAsER 2000-2013

Promijenjeno od LAsER (14.01.2011 u 00:00 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
LAsER je offline