Videti jedan post
Star 19.04.2024, 08:28   #9
smuchac
Odomaćeni član
 
smuchac's Avatar
 
Registrovan/a dana: 12.06.2011
Mjesto: Korčula
Godina: 38
Postovi: 790
Downloads: 318
Uploads: 5
Rekao HVALA: 101
Zahvalili mu 146 puta u 141 Postova
Instrumenti: PSR S910,MOXF 6,PSR SX900
Interesi: Računala i glazba
smuchac ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Extreeme je sad 20 godina stara klavijatura slično kao i Motif u konkurenciji. Iako obje izvrsne, odabrao sam tada MOXF 6 koji je bukvalno kanta naspram njih. Kontam,novo je novo,brže,stabilnije bla bla a odradit će posao sigurno. Ne sviramo nitko u Queenu da sad trebamo klavijaturu koja pere veš i usisava. Svi sviramo na 10-ak boja. Tu često ne vidim smisao overkilla u klavijaturi Uz isprike i da me se krivo ne shvati, u "low budget" bendovima koji su u regionu česta pojava, za tezgu gdje nas 5 u bendu ne donese doma nitko čistih 100 € iz kafane i dva dana te bole leđa i noge ne vidim smisao ulaganja u preskupu aparaturu. Nisam za to ni da sviramo na kvarljivom smeću,dapače. Razumijem i da se počastiš,voliš ovo/ono pa uzmeš Norda za ovo a Genosa 2 za ono i sl. Sve poštujem ali uvijek sam bio pristalica optimalnih izbora koji provjereno rade posao."A u ruke Mandušića Vuka biće svaka puška ubojita“ izjava je koja se lako aplicira u sve ovo. Ako znaš i imaš osjećaj i na Casiu si doktor. [emoji16]

Sent with my Poco X4 Pro 5G using Tapatalk
smuchac je offline   Reply With Quote