Videti jedan post
Star 04.12.2007, 00:03   #12
mykeli
Veteran
 
mykeli's Avatar
 
Registrovan/a dana: 07.06.2005
Mjesto: Pirot
Godina: 52
Postovi: 858
Downloads: 218
Uploads: 5
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 22 puta u 21 Postova
Instrumenti: sa dirkama...
mykeli befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Ccccccc.Marco,preporucujem ti da ne ides vise na te sastanke,zasto! Pa zato buraz,sto na tim sastancima na kojima sam i sam bio,su samo jedni te isti ljudi(mislim na nas obicne muzicare koji krvavo zaradjujemo taj lebac)a ostale"estradne zvezde"koje idu po inostranstvu i sakupljaju kajmak,ih nikad nema(i njih shvatam..daju silnu lovu za snimanja pa moraju nekako da se izvuku)...pa zasto "ja" da se pravim budalom da sprovodim ili ucestvujem u donosenju zakona,koji opet napominjem,nama muzicarima nista ne vredi,kao sto si i sam reko da treba da budu rigorozniji pri izdavanju licenci...Znaci,mi na godisnjoj skupstini ili bilo kom sastanku glasamo predloge koje idu na ruku samo onima koji idu "preko grane"epa,"malo morgen"...
Jos jedanput kazem,nece to jos dugo da prodje ovde u SRB...Vlada Srbije ima preca posla!!!

Ae i nemoj da se nerviras,jos si mlad i ne dozvoli da te farbaju,ovo-ono..razmisli i radi svoj poso kako treba,a ima tamo neki koji se prave pametni i nesto hoce na silu da nametnu,a ima i nas koji treba samo da sviramo i da nas boliiii qrac!!!


Tolko!!
__________________
Procitajte pravilnik!

mykeli je offline