Videti jedan post
Star 28.09.2012, 19:20   #9
Alen P
Odomaćeni član
 
Registrovan/a dana: 18.11.2007
Mjesto: Čakovec
Postovi: 657
Downloads: 380
Uploads: 6
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 70 puta u 68 Postova
Instrumenti: Tyros 4
Interesi: Muzika, religija
Alen P befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Alen P pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard



Evo demo mix: Lonely Shepard, Let me entertain you i Dunavski valovi. Čudan odabir, malo improvizacija i tako...

Tranzit, respect, apsolutno!

Velikim dijelom se slažem kao i s činjenicom da bi mogao Tyros 2 raditi puno, puno bolje od ovog postavljenog na thread.
Ali, (opet famozni ali...)
Kroz Rolandovih 256 mb je preko polovice synth soundova, neiskoristivih. Nadalje, obilje violina i ostalih soundova koji su toliko da jesu. Dakle, vrlo diskutabilnih 256 mb.

Kako kroz svirku na perfomaci iz klavira skoknuti po trubu npr.?
Pa, preko favorite tones... Aha, ali u njemu nije moguć edit... Dakle, sve se može ali sve je vrlo ograničeno. Ali može se, zar ne? Može se i na E-86. Ali na T2 se može puno bolje. Kroz user drive-a, pa čak i custom voices-a ako je sample dobro uređen. Da ne govorim o OTS-u, tekstu, karaoke, vokoderu.

I ja bih svirao na Gw8. Bih. Ali da to moram sada, to je kao da me kažnjavaš, bez zamjere.


Dodato:
Nesaband, slažem se s tobom. Ja sam onomad riskirao, uložio nešto više love i hvala Bogu, još me uvijek dobro koristi. A lower mi treba. Tako sam navikao, tako je u bendova, tako želim da mi radi klavijatura. Zato je tu, da se koristi.

Ne mi zamjerit.

Promijenjeno od Alen P (28.09.2012 u 19:24 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
Alen P je offline   Reply With Quote