Tema: Roland BK-5
Videti jedan post
Star 22.02.2012, 23:33   #81
nesaband
Doktor Nesa
 
nesaband's Avatar
 
Registrovan/a dana: 08.12.2008
Mjesto: Srbija
Godina: 62
Postovi: 1.953
Downloads: 655
Uploads: 21
Rekao HVALA: 335
Zahvalili mu 335 puta u 311 Postova
nesaband ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Pogledao sam manual i stranu 68.
Nije mi bas naj jasnije posto se to koliko vidim odnosi samo na SONG deo a ne na odredjene performanse.Ako ti nije tesko probaj malo to blize da mi objasnis.
Inace,danas sam isao da testiram Roland BK5 u jednoj od nasih Beogradskih prodavnica i mogu reci da je ton generator poboljsan u odnosu na GW 8.

ROLAND ko i svi drugi proizvodjaci nesto ti da novo i dobro a zato ti ne da ono sto je bilo dobro u prethodnoj klaviajturi.

Aranzerski deo je kvalitetniji,precizniji,bolje izlaze vec uradjeni stylovi sa starijih modela E serije i G serije ali je velika mana sto su izbacili iz klavijature kao sto ima Roland GW8 favorit banke za ritmove i za boje.

Malo ima dugmica i to fali na ovoj klavijaturi.
Ovo je kako se meni cini Roland BK7m sa dirkama i jos nekim dodatnim sitnicama.

Velika stvar je sto ima Video izlaz i sto matrice moze da transponuje.

To su moji prvi utisci.Za sad,za moj nacin rada nije upotrebljiva ali za kolege,fajlase,pevace koji pustaju matrice i svirace koji sviraju vise programsku muziku je jako dobra sprava.

nadam se da sam ovim kratkim opisom Rolanda BK5 bar nekom pomogao.
Dodato:
UP1 EQ/MFX
Link
Off, On If you select “on”, the
BK-5 selects suitable
MFX and equalizer settings
for each Tone
you assign to the
Upper1 part.

Jesi mislio na ovaj deo manuala druze?

e da sam danas ovo video pa da probam u radnji ali nema veze ici cu ovih dana ponovo pa cu da proverim tu funkciju.
__________________
Ko rano rani ceo dan zeva.

Promijenjeno od nesaband (23.02.2012 u 00:51 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
nesaband je offline   Reply With Quote