Videti jedan post
Star 23.01.2013, 19:15   #10
Sokan junior
KRVAVI MLADJI
 
Sokan junior's Avatar
 
Registrovan/a dana: 26.04.2011
Mjesto: Nova Pazova
Godina: 30
Postovi: 55
Downloads: 315
Uploads: 0
Rekao HVALA: 23
Zahvalili mu 3 puta u 3 Postova
Instrumenti: Korg Pa1x, Triton Extreme
Sokan junior befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Frage

Mozda nisam na dobro mesto postavio, posto je ovo za workstation mesto, a pa1x je aranzer. Al ako neko zna postupak za to na aranzeru, a vidim u temi se pisalo i o pa1x, nek pomogne.


Da ne otvaram novu temu, imam pitanje u vezi Bass slide-a i Pa1x. Konkretno ubacivanje tog sempla u pad. Kad ubacim tj. ucitam taj sempl u opciji "sound" zvuci cisto i glasno. Naglasavam GLASNO. U kombinaciji sa ritmom odlicno se cuje. Medjutim, kad ga sacuvam u drum kitu i ucitam ga iz opcije "record new pad" jako je TIH i SLAB. Neuporedivo u odnosu na taj sempl iz sounda. Nema gde ga nisam pojacavao(prvo u volume-u od pad sekcije, pa sam pojacavao expression u pad track controls, i na kraju u menu pa u Pad/assignable switch i tu na maximum)...i dzabe i dalje je slab. Pustim ritam i stisnem pad kao da nisam ni stisnuo, ne cuje se taj bass slide. A svi u ostali padovi dal fabricki ili user(postojeci iz tog seta) cuju se odlicno. Znaci da mi set nije preglasan...Gde jos mogu da pojacam taj pad? jel zna neko....jer smanjivanjem master volume-a i acc/seq slajdera gubi se smisao. Mora postojati neki nacin. Pozdrav
__________________
Nesporazum
"Kada pozoveš komšinicu na kafu, a ona samo popije kafu i ode."

Promijenjeno od Sokan junior (23.01.2013 u 19:24 sati)
Sokan junior je offline   Reply With Quote