Videti jedan post
Star 28.12.2017, 03:41   #4
Tihotyros
Vredan član društva
 
Tihotyros's Avatar
 
Registrovan/a dana: 16.09.2016
Mjesto: Vinkovci
Postovi: 296
Downloads: 7
Uploads: 0
Rekao HVALA: 39
Zahvalili mu 28 puta u 27 Postova
Instrumenti: Yamaha Genos
Tihotyros ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Hmmm, moram priznati da mi se ovo vase rijesenje bas i ne svidja, ali to je samo subjektivno misljenje. Opet kazem, ja sam tip koji voli da bude sve kako je i kupljeno, ni mobitel nikad nisam nosio u maskici. A te mrlje koje spominjete ja stvarno ne peimjecujem na toj matiranoj povrsini. Ostaju mi na ekranu i na ovom sjajnom dijelu oko ekrana.

Jasno mi je da video konverter vama treba radi slanja teksta jer vam je komfornije da odmah imate tekst cim odaberete registraciju. Znam i da se moze namjestiti da vanjski ekran prikazuje samo tekst, a ne ono sto je na ekranu klavijature pa stalno imate text aktivan dok u svirci mozete mjenjati sto vam treba na ekranu. Barem je tako bilo na tyrosu pa je vjerojatno i ovdje iako ovdje nisam probao.

I da mislio sam da se wifijem moze slati text, barem sam tako shvatio Marijana s prezentacije (nisam bio na prezentaciji, ali gledao sam stream).. i onda sad na kraju krajeva mi nije jasno zapravo cem mi sluzi taj wifi na njemu osim azuriranja sata, vremena.. veceras sam evo pokusao spojit android tablet, spojim ga uredno. Wifi se moze namjetiti da radi u dva moda. Da Genos bude ruter i tablet ga uredno nadje i spoji se, ali ne vidim da ista dalje mogu s tim. I drugi mod da se Genos spoji na kucni wifi. I tu opet ne vidim sta s tim osim automatkog podesavanja vremena. Ali to je sad vec druga tema...

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk
Tihotyros je offline   Reply With Quote