Videti jedan post
Star 20.05.2005, 20:20   #2
yu-midi
Otac nacije
 
yu-midi's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.10.2003
Mjesto: Austrija
Godina: 50
Postovi: 549
Downloads: 1117
Uploads: 130
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 3 puta u 3 Postova
Instrumenti: KORG Pa2x pro / TRITON Extreme
Interesi: Muzika
yu-midi befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
yu-midi pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Envere narucio si karticu bas kao da si znao !
Evo upravo sam prebacio Backup na PC pa posto si super clan imaces priliku da skines komplet SET sa 16MB semplova,Autoload.set i od mene set ! Znaci sve u kompletu pa uvijek mozes da mijenjas sto se tice ritmova.A ono sto je na kartici mozes samo da Formatiras i ponovo da punis ali nevjerujem da ces morati jer na njoj imam:
Jv drum kit
Real drum kit
Semplovane terce u drum kit od C do C komplet znaci
Dosta boja kao guerinni harmonike,dx11 itd...
Sto se tice softwera imao sam priliku da nadjem ito juce jedan odgovarajuci program koji je prepoznao karticu tako da sam probao da napravim backup i da formatiram.Sve je funktionisalo na PC formatiranje itd... ali kada sam ponovo ubacio u klav. ono sve kao sto je i bilo,znaci proveo sam sat dva za komp. a na kraju nista.Ako imas HD u klav. najbolje je skines ga i prikljucis na komp.zato ti je potrebno externo kuciste za HD kosta negdje 20 € prebacis sve semplove i sta ti treba na HD i kasnije ucitavas na klavijaturi sa HD sve sto ti treba. A mozes kao i Adrijan sto ima preko USB da kupis kosta negdje 150 € nisam siguran pitaj njega tako mozes preko USB direkt sa PC da ucitavas na HD sto ti treba.
Pozdrav
Miodrag
yu-midi je offline   Reply With Quote