Videti jedan post
Star 17.06.2009, 02:35   #26
x3meSRB
Odomaćeni član
 
x3meSRB's Avatar
 
Registrovan/a dana: 06.10.2007
Mjesto: Balkan bre
Postovi: 529
Downloads: 445
Uploads: 12
Rekao HVALA: 31
Zahvalili mu 22 puta u 21 Postova
Instrumenti: PA1X 96mb + usb
x3meSRB befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

nisam mogao a da ne prokomentarishem i ja u vezi tih midi fajlova, a dvaput sam gasio mozilu.....

mislim da vi niste krivi sto su pojedinci profitirali od tog sranja, mislim na lakampanelu i slicne druzine, pa su sad zabranili drugima da to plasiraju e aj nek mi neko kaze zar to nije klasican monopolizam???? pa mozda ja napravim bolji midi fajl kako ce neko znati dal je moj ili njihov? u redu je zashtita autorskih prava kod pesama izvodjaca koji su izdali cd i dali pare za to, a shta su onda midi fajlovi u svemu tome? moje mishljenje je mozda nevazno za vas ali shta bi bilo kad bi i korg zabranio da stavljamo njihove ritmove ili boje jer oni to rade a mi nemamo pravo???? voleo bi da se josh neko ukljuci u diskusiju da vidim mishljenja ostalih, ne shvatite me pogreshno ne zameram vama vi normalno da morate da radite po pravilima al shta ako Sasha Popovic ili neki takav baja pocne i ritmove u grandu da pravi necemo smeti ni to da ubacujemo ovde jer ce oni i na to da imaju autorska prava.....



gde je tu konkurencija bato moj, pa nek pobedi bolji
__________________
x3meSRB je offline