Videti jedan post
Star 29.05.2009, 02:17   #4
x3meSRB
Odomaćeni član
 
x3meSRB's Avatar
 
Registrovan/a dana: 06.10.2007
Mjesto: Balkan bre
Postovi: 529
Downloads: 445
Uploads: 12
Rekao HVALA: 31
Zahvalili mu 22 puta u 21 Postova
Instrumenti: PA1X 96mb + usb
x3meSRB befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

preterali ste s pojedinim stavkama!!! neke stvari svaki moderator moze drugacije da tumaci i dvosmislene su i ja kao clan ovog foruma imam pravo da dam primedbu...

6. Ne šarenite poruke ??? - zamislite forum bez smajlija, meni to dodje ko da pricam u istom tonu ili da sviram bez dinamike... ?!


11. Pazite koga ispravljate i kome govorite kako nije u pravu ??? - e ovo me podseca na onu staru pravilo jedan: direktor je uvek u pravu i pravilo dva: kad direktor nije u pravu primenjuje se pravilo jedan!!!"


15. Bez Mailto odgovora, ili ostavljanja brojeva telefona na forumu - jel to vazi i za rubriku "OGLASI"?


14. Reklamiranje je zabranjeno - sta spada pod reklamiranje???


IZVINJAVAM se sto se ne slazem sa svim stavkama i sto mi nije jasno bas sve ali volim kad je sve lepo izdefinisano da ne bi bilo nesuglasica ubuduce a pozdravljam da treba postovati pravila.

p.s. a za midi fajlove necu ni da komentarishem jer to i ne smatram intelektualnom svojinom tako da se i tom stavkom ne slazem, to bi bilo kao da korg zabrani da se objavljuju slike njihovih instrumenata na drugim sajtovima osim zvanicnog, ali pravila su pravila moraju se postovati a mi imamo pravo da se slozemo ili ne, pozZ.
__________________

Promijenjeno od x3meSRB (29.05.2009 u 02:18 sati)
x3meSRB je offline