Videti jedan post
Star 22.02.2009, 20:19   #67
mimiki
Stvarno kod kuće
 
mimiki's Avatar
 
Registrovan/a dana: 04.10.2007
Mjesto: Batajnica
Postovi: 1.074
Downloads: 1564
Uploads: 11
Rekao HVALA: 21
Zahvalili mu 79 puta u 74 Postova
Instrumenti: CharlesLakOB
Interesi: CharlesLakOB
mimiki befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
mimiki pošalji poruku preko AIM messengera mimiki pošalji poruku preko MSN messengera mimiki pošalji poruku preko Yahoo! messengera mimiki pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

HRCI nisi u pravu znaci stvarno nema logike to sto si rekao potpuno se slazem s milanceshow,svi imaju pravo da download-uju,to za svercere ne verujem,pazi ti imas set i neces da ga stavis iz principa teras inat svercerima,sta mi imamo od toga?pogledaj koliko nas ima koji nismo sverceri i kome bi koristio taj set i ritmovi uopste,mislim da nas ima mnogo vise kojima bi koristilo stvarno nego onih sto bi prodali,sta tebe briga i da neko prodaje,jedino ako neces i ti da prodajes pa ti pravi konkurenciju,stavis to sto imas na download boli te uvo sta ce ko da radi s tim,ili stavi patenet na set
Stavljajte ljudi sve sto imate a mislite da valja na download nemoj da se stekate,olaksavamo posao jedni drugima puno je lakse tako.pozz
Dodato:
mislim da je pricati o svercovanju uzaludno mi to ne mozemo spreciti nikako,to vam je uzaludna rabota

Promijenjeno od mimiki (22.02.2009 u 20:22 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
mimiki je offline   Reply With Quote