Videti jedan post
Star 25.10.2006, 17:31   #17
salenis
Vredan član društva
 
salenis's Avatar
 
Registrovan/a dana: 01.01.2006
Mjesto: Nis
Postovi: 123
Downloads: 8
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
salenis befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Ja imam Gem wk2000hd i sta radim sve sam pravim ritmove sredjujem pravim boje itd...
I gde da nadjem nesto za njega....-nigde sve sto postoji od ritmova je preko Style Worksa i ustvari je sranje.
Svi kazu sto si to uzeo imas PA seriju pa biraj.
Ali meni se Gem svideo i uzeo sam ga i koliko mi svi pricaju to nevalja ja se toliko vise uinatim i sredjujem i sredjujem...
Takodje cita i semplove u swk formatu ali gde cu ja naci taj format jedino imam neki semplovani hor.
E to su muke, a ne dodje mi neko i kaze "Brate znas li kako sam sredio PA80 ubija na mesto" a ustvario uzme set sa ritmovim i bojama i ucita."Brate bre sto pravis ritmove uzmi neki set ne moze da se naprave kao u setu nikad"
A oni ne shvataju da je i te ritmove za PA80 neko pravio.
Ima mnogo zavisti medju muzicarima i uvek ce je biti.
"Tvoje nevalja moje je najbolje" tako vecina prica.
A ja sve sto imam sve bih dao i pokusavam da iz svake klavijature izvucem maksimum. Skoro sam bio kod druga on ima Psr530 nema fllopy lose dirke itd... Bas sam solidnu rumbu i begin napravio stavio neke efekte i sluzi super a samo tri user styla ima.Odem kod druga on ima IS35 2 godine nit zna kako se pravi boja nit nista ni ritam. Ali covek ucitao program i svira levo ritam desno boja sta ce mu vise.
Kad me pitaju sta imas a ja kazem Gem svi se nesto mrste ovo ono.Ma bas me briga a kad dodju i cuju arnzer kazu pa super si ga napravio...
Ma bas me briga za njih meni moja klavijatura lepo zvuci solidne boje i zabole me sta drugi kazu....

Pozdrav
salenis je offline   Reply With Quote