Videti jedan post
Star 24.10.2006, 17:49   #13
BasariStudios
Zavisnik od foruma
 
BasariStudios's Avatar
 
Registrovan/a dana: 12.05.2006
Mjesto: NYC
Godina: 48
Postovi: 2.340
Downloads: 45
Uploads: 0
Rekao HVALA: 13
Zahvalili mu 77 puta u 30 Postova
Instrumenti: ARP 2600!
Interesi: Muzika
BasariStudios befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
BasariStudios pošalji poruku preko AIM messengera BasariStudios pošalji poruku preko MSN messengera BasariStudios pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Standard

Ja mislim da je ovaj covek najiskreniji ovde i da ga uopste ne boli kome smeta, i skroz je sve u pravu u cemu prica. To sto kazes da ti jarani rekli da je on bolji od ovoga, to znas i sam, 95% tih muzicara ovde il tamo nisu ni M od muzike, kao mnogo njih i po forumu sto SERU ovaj bolji od ovoga i onoga a ne znaju ni S od tog SINTA, ko sto neki prave STUDIO bolji od EXTREME, il LE bolji od EXTREME pa dodju da meni daju lekcije o sintovima, a mozda jedno 80% postojecih sintova na svetu sam imao il imam il radio sam il znam ih kako disu. Mnogo njih misle i cene sint da je bolji samo po tome sto su UKRALI gotov set od nekoga nabili unutra i gotovo, a niko ne pita NAS koji pravimo taj set, dal je stvarno taj sint bolji. Uzeo bi primer PA80 i I30, naravno PA80 zvuci strava, sve studiski, pravo, mnogo bolje nego I30, al niko se ne pita kako sam sredjivao taj PA80. Sad kad je u pitanju I30 kao masina, PA80 tu nema reci nikakve, nego je jedno obicno SRANJE prema I30, jer I30 ipak i dan danas je CAR svih aranzera, zajedno sa G1000, zaboravi PA1X il taj T2 i ostalo, sve su to igracke obicne na kojima se KORG ili YAMAHA izivaljavali. Nemoj da ti sledeci put neko da X5D a da mu das EXTREME zato sto ti je rekao da je bolji, ipak to samo SELJACI kazu, nego nadji ljude koji se stvarno bave stime i razume u tome pa onda odluci sta da radis. M1, T3, O1W...I30...G1000, ovi ostali novi TRITON, PA1X, T2 moze samo da se KLANJAJU onim prvima sto sam nabrojao, i pored toga sto su po 3-4000$ ipak su samo obicno SRANJE i igracke, jer sint nije sint samo zbog SAMPLERA, u SAMPLING samo nabubas samplove i svaki sint zvuci isto, ima samplove i gotovo. U pitanju je sta on moze bez samplova, ko sto je uvek slucaj prepirka u aranzerima KORG I YAMAHA, e po tom pitanju, sint bez SAMPLOVA tu bi se YAMAHA odma usrala.
Ima neke stvari tako koje ljudi se samo napucaju i izivljavaju ko konji a da ih pitas ne znaju o cemu pricaju. Uzmi taj N364 i za te pare nemas bolji, on jede malu decu a pojeo bi mozda i po koji od ovih TRITONa a i ovoga sto imam pored sebe...EXTREME.

Pozdrav
BasariStudios je offline   Reply With Quote