Videti jedan post
Star 23.12.2008, 01:34   #5
tesla
Saobracajni Inspektor
 
tesla's Avatar
 
Registrovan/a dana: 17.09.2007
Mjesto: beograd
Godina: 46
Postovi: 764
Downloads: 135
Uploads: 2
Rekao HVALA: 8
Zahvalili mu 25 puta u 22 Postova
Instrumenti: KORG PA800
Interesi: muzika
tesla befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
tesla pošalji poruku preko ICQ messengera tesla pošalji poruku preko MSN messengera tesla pošalji poruku preko Yahoo! messengera tesla pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

na os 1.6 je stvar sledeca znaci GLOBAL/CONTROLLERS pa dole druga strana i izaberes na ono srednje na ekranu (assignable sliders A) sta da ti bude pod 1 a sta pod 2. Kod mene je pod 1 mic in volume a pod 2 keyboard expression ili ti u prevodu pod 1 volume od mikrofone a pod 2 solo jacina tj ono sto ti trazis.
e sad u OS 1.6 treci slider tj balance slider je ne promenjiv znaci samo je za balance i nista drugo dok u 2.01 taj slider moze da kontrolise style volume tako da je po meni mnogo prakticniji. A da da ne zaboravim kada to podesis idi na dropdown menu i biraj WRITE GLOBAL-GLOBAL SETUP. I posle kada si u style play modu na ono dugme pored slidera postavi tako da svetli ono srednje (ASSIGN.A) i kao takvo usnimi na prvi performance da ti tako bude kada palis klavijaturu i jos u globalu idi na General controls i na trecoj strani u LOCK zakljucaj slider mode i naravno opet write global-global setup.
pozzzzzzzzzzz
__________________
"Kad bih imao talenta-imitirali bi me; kad bi me imitirali, usao bih u modu; kad bih usao u modu, jednog dana bih izasao iz mode; zato je najbolje da nemam talenta!"

"RADI DOK JE DAN JER KAD NOC DODJE VISE NECE BITI VREMENA"
Isus Hrist

KLIKNI OBAVEZNO OVDE!!!
tesla je offline   Reply With Quote