Videti jedan post
Star 10.09.2006, 20:07   #6
seadi
Drugar foruma
 
seadi's Avatar
 
Registrovan/a dana: 28.03.2006
Mjesto: USA
Postovi: 69
Downloads: 273
Uploads: 0
Rekao HVALA: 5
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
seadi befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
seadi pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Citat:
Originalno postovano od laky
@Kompozitor
Jako je nezgodno odgovoriti na ovo pitanje, a izbeci upotrebu reci najbolji, koja opet za sobom povlaci isprazne diskusije u nedogled.
Mozda pokusati sa necim sto za sve ima istu(ekonomsku)vrednost, a to je novac.
Dakle, kupovinom Korga u vecini slucajeva za ulozeni novac dobijete vise nego kod drugih. Zato i vecina muzicara koristi Korg.
Posmatrati ovo iz perspektive "obicnih" muzicara i davati argument da "...za njega ima gomila srejenih stvari (ritmovi,boje,semplovi), a vecina sviraca ne ume ili nece da se potrudi da nesto napravi sama", je nepotrebno komentarisati.Pogledajte samo sta u vecini sviraju najbolji muzicari, i bice vam jasno zasto vecina vrhunskih muzicara koristi Korg.
O tome sta se kome svidja nema potrebe govoriti.
I da ne zaboravim, sto se tice pustanja midi fajlova i Roland i Yamaha su po tom pitanju bolji od Korga.
Da tako je pustati filove na yamahi je najlakse imao sam psr 1500 i svakog pjevaca i pjesmu ste mogli naci u punom imenu a ne pod nekakvim brojevima.Korga volim jer ima zvukove instrumenata skoro pa kao i instrument u zivo ja neznam koliko ce te uvaziti moje misljenje jer sam amater i nesviram nigdje nego u svom basmentu(soba u prizemlju) ali od kad sam nabavio korga nemogu biti ni dan a da ga ne upalim i vjezbam bar sat.
Puno srece i uspjeha svim vrednim ljudima ove stranice
seadi je offline   Reply With Quote