Videti jedan post
Star 30.09.2008, 22:48   #10
tyros2
Odomaćeni član
 
Registrovan/a dana: 25.10.2005
Mjesto: USA
Godina: 53
Postovi: 617
Downloads: 930
Uploads: 15
Rekao HVALA: 162
Zahvalili mu 114 puta u 108 Postova
Instrumenti: Yamaha psr A-5000
tyros2 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Citat:
Originalno postovano od cincilator Pokaži Post
T2 ima podosta 'mana',

Kako za koga kolega!
Posjedujem T2 vec tri godine posle prvih razocaravajucih koraka uz puno volje i truda ,nakon 3 godine za mene nema ama bas nikakvih mana!

U T2 sasvim normalno rade samplovani bubnjevi,LOOP-ovi i sve ostalo kao kod drugih klavijatura!
Uglavnom bilo kako bilo ,dali preko klavijature ili okolnim putevima(pc programi) sve se moze dovest u red i na odgovarajuci nivo!Ono sto se nemoze srediti u samoj klavijaturi moze preko PC-programa.Mnogi ce reci zasto ne SVE u samoj klavijaturi.
Ni meni nije poznato iz kog razloga Yamaha to radi ali ono sto je meni najbitnije je to da ja imam sredjenu klavijaturu!
Na koji nacin je sredjena,dali radom u klavijaturi ili preko PC-a to po meni manje vise nije vazno..
Imao sam Extreme i prodao ga jer mi netreba i za svirku mi je dovoljan samo Tyros2!

Medjutim kad smo kod Tyros3 poznavajuci veoma dovoljno T2 a po onome sto sam ja procitao karakteristike Tyros-a3,mogu reci da je zasigurno T3 bolji na osnovu T2 i ako bi birao izmedju ove dvije klavijature naravno da bih uzeo T3.
tyros2 je offline   Reply With Quote